Проекти людської безпеки програми «Кусаноне»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

    Громадські організації Олександрівського району вирішили випробувати свої сили в конкурсному відборі на отримання фінансування громадських ініціатив в  рамках проектів людської безпеки програми «Кусаноне» започаткованої Урядом Японії.  Програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, школам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.

     Громадами району підготовлено мікропроекти які затверджено загальними зборами громад, схвалено органами місцевого самоврядування та Форумом місцевого розвитку Олександрівського району:

1.Олександрівська громадська організація  «Партнерство:  з турботою про дітей»:

    1.1 Проект з модернізації медичного обладнання для надання якісних медичних послуг дітям та жінкам в  центральній  районній  лікарні Олександрівського району.

     1.2 Створення культурно-освітнього простору для дітей та молоді із соціально вразливих сімей.

2. Громадська організація  «Цвітненські горизонти»:

    

2.1 Проект створення центру фізичного розвитку дітей та молоді в с. Цвітне.

    2.2 Проект з покращення  надання медичних послуг в сільській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Цвітне шляхом модернізації медичного обладнання.

3.Громадська організація   «Підлісненське самоврядування – крок в майбутнє»:

  

3.1 Проект забезпечення рівного доступу до якісної освіти шляхом модернізації навчального обладнання в школах с. Підлісне та с. Івангород.

4. Громадська організація  «Михайлівка 2009»:

  

4.1 Проект створення центру розвитку дитини на базі   дошкільного навчального закладу с. Михайлівка.           

Перелічені проекти направлено  до посольства Японії в Україні для участь в конкурсному відборі.

Кількість переглядів: 747