Програма “Центральний регіон – 2015 в дії”
    Майже рік, як розпочала роботу деревообробна дільниця ВАТ„ІНТЕРРЕСУРСИ”, яку очолює Олександр Цимбал.

Влітку на базі підприємства встановили і запустили лінію з переробки деревини на тріски. Нині на цій дільниці за зміну виготовляють 150 м3 трісок. Їх відвантажують і від­прав­ляють на опалення котелень в обласний онкодиспансер, в лікарні селища Нового та міської лікарні у місті Кіро­вограді.

На виробництві працює 30 осіб, 6 чоловік з них на лінії з виготовлення трісок.

ВОДА В ОЛЕКСАНДРІВЦІ БУДЕ ЯКІСНОЮ

В Олександрівці у рамках загальнодержавної програми „Питна вода України”, зокрема здійснення заходів по будівництву і реконструкції централізованих систем водопостачання та водовідведення, спрямованих на покращення якості питної води з впровадженням енергозберігаючих технологій, у цьому році продовжується реконструкція системи водопостачання (друга черга). У 2011 році з державного бюджету на це виділено 1268,606 тисяч грн. Нині ці кошти освоює на будівництві станції очищення води ТОВ „Златопілля” на замовлення головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Об’єкт „Реконструкція системи водопостачання смт Олександ­рівки” включений у програму „Центральний регіон-2015”. Економічний та соціальний розвиток Олексанрівського району до 2015”.

Кількість переглядів: 40