Програма „Центральний регіон -2015 в дії”. Розпочне роботу цукровий завод

    На виконання обласної програми „Центральний регіон – 2015” та з метою перевірки готовності до роботи ПАТ „Другий імені Петровського цукровий завод” відбулася нарада. У ній взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, голова районної ради Василь Скляренко, начальник головного управління агропромислового розвитку Світлана Горбенко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Савченко, директор ПАТ „Другий імені Петровського цукровий завод” Микола Обідін і всі керівники структурних підрозділів цукрозаводу.
    Кожен керівник звітував про ступінь готовності заводу по своєму напрямку роботи. Ремонтні роботи на цукрозаводі практично завершені, нині тут займаються ліквідацією недоліків, виявлених приймальною комісією.
    На нараді були обумовлені конкретні дати початку роботи цукрозаводу: 11 вересня розпочне приймати солодкі корені буякоприймальний пункт, 15 вересня відбудеться пуск цукрового заводу.
    Обумовлено також кількість цукрових буряків, що мають завозити на бурякоприймальний пункт щодня і в цілому за сезон, хто і коли їх має завозити та інше.
А в цілому підготовку заводу до сезону цукроваріння вважають задовільною.
Кількість переглядів: 51