Програма розвитку ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Олександрівському районі

    4 жовтня в Олександрівській селищній раді відбувся семінар-презентація другої фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, під час якого було підписано угоду про партнерство між Олександрівською селищною радою та Програмою розвитку ООН.
    У заході взяли участь Олександрівський селищний голова Василь Захаров, координатор проекту в Кіровоградській області Тетяна Головченко, керівник ресурсного центру розвитку громад Олександрівського району Лариса Нечепоренко, голови громадських організацій Олександрівки “Партнерство: з турботою про дітей” та “Олександрівське сяйво”, Представники Олександрівської ЦРЛ, закладів культури.
    У ході представлення другої фази Проекту Тетяна Головченко окрему увагу приділила поясненню підходу, що покладений в основу всього Проекту, а саме “розвиток, орієнтований на громаду”. Він передбачає, що місцеві громади, органи місцевої виконавчої влади та самоврядування спільно визначатимуть пріоритети розвитку, спільно плануватимуть та реалізовуватимуть заходи для сталого розвитку свого села, селища. Проект матиме бюджет 17,1 млн. євро (з яких 98.4% – внесок ЄС та 1.6% – внесок ПРООН) триватиме 4 роки та діятиме у восьми районах області.
    Того ж дня було підписано угоду про партнерство між Цвітненською сільською радою та Програмою розвитку ООН.
Кількість переглядів: 84