Прокотилась у вічність тривожна афганська дорога

15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів, службовців. Важкий, сумний підсумок. Багато матерів і батьків не дочекалися своїх синів, і не сказали вони «Мамо, я живий…»

Правда про афганську війну…Вона різна. Нерідко хвороблива й гірка.          25 років, які пройшли, об’єднали колишніх бійців – інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.

В районній бібліотеці для дітей пройшов вечір-пам’ять, присвячений 25-й річниці виведення військ з Афганістану «Прокотилась у вічність тривожна афганська дорога» за участі голови Олександрівської районної організації ветеранів Афганістану Анатолія Кравченка. Ця зустріч – данина пам’яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни, яка тривала у два рази довше, чим Велика Вітчизняна.

Присутні, учні 7 класу (класний керівник Надія Бойко) та 8-Б класу (класний керівник Наталія Рябко) ЗОШ №1 прослухали розповідь Анатолія Кравченка та ведучих заходу бібліотекарів Світлани Баклан та Людмили Рибалки, вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя на афганській землі та помер від ран після війни хвилиною мовчання.

Бої кінчаються, а історія вічна. Пішла в історію і афганська війна. Але в пам’яті людській їй ще жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів.

Кількість переглядів: 104