Пропонуємо роботу

Олександрівська районна державна адміністрація Кіровоградської області запрошує на роботу до Олександрівської центральної районної лікарні, Красносільської, Родниківської сільської, Єлизаветградківської селищної лікарських амбулаторій кваліфікованих спеціалістів-лікарів.
На сьогоднішній день у сфері охорони здоров’я району є 10 вакантних посад. А саме:
Олександрівська центральна районна лікарня
– лікар акушер-гінеколог
– лікар-педіатр
– лікар-педіатр-неонатолог
-лікар-анестезіолог
-лікар-ортопед-травматолог
Єлизаветградківська селищна лікарська амбулаторія
– лікар-терапевт
– лікар-педіатр
– лікар-стоматолог
Красносільська сільська лікарська амбулаторія
– сімейний лікар
Родниківська сільська лікарська амбулаторія
– сімейний лікар
Олександрівська центральна районна лікарня знаходиться у районному центрі Кіровоградської області – селищі міського типу Олександрівка, де проживає понад 10 тис. жителів.
Територіально розміщено наше селище на мальовничих берегах річки Тясмин на кордоні Кіровоградської та Черкаської областей та є “північними воротами” Кіровоградщини.
Відстань від районного центру до обласного – м. Кіровограда – 50 км, до столиці України – 250 км., до м. Черкас – 75 км., до м. Дніпрпетровськ – 255 км.
Через селище пролягає залізниця. Зі станції Фундукліївка без пересадки можна дістатися до Києва, Дніпропетровська, Луганська, Миколаєва, Трускавця, Ясинуватої, Маріуполя, Львова, Кривого-Рогу, Сімферополя, Феодосії, Житомира, Херсона, Ковеля, Умані, Москви.
Територією райцентру також проходять дві дороги державного значення – магістральна автомобільна дорога “Київ-Дніпропетровськ-Луганськ-Ізварино” та автомобільна дорога “Київ-Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв”.
Як і селище Олександрівка, так і переважна більшість населених пунктів нашого району газифіковані.
В Олександрівській центральній районній лікарні працює 10 стаціонарних відділень на 167 ліжок та поліклінічне відділення, яке розраховане на 600 відвідувань у зміну. Працює клініко-діагностична лабораторія. Медичну допомогу населенню надають 46 лікарів та 160 середніх медичних працівників. Весь персонал має високу кваліфікацію. Районна лікарня має ліцензію на медичну діяльність та акредитована на першу акредитаційну категорію.
Широко впроваджується в практику денний стаціонар в поліклініці. На даний час розгорнуто 90 ліжок денного стаціонару – 60 у районній лікарні та 15 у лікарських амбулаторіях.
Районною державною адміністрацією приділяється значна увага галузі охорони здоров’я, як одному з пріоритетних напрямків соціальної політики в районі.
Так, за останні роки суттєво покращилася матеріально-технічна база всіх закладів охорони здоров’я. За кошти районного та місцевих бюджетів придбано 5 автомобілів “швидкої допомоги” для центральної районної лікарні, Єлизаветградківської селищної та Ставидлянської, Цвітненської сільських лікарських амбулаторій.
Проведено капітальний ремонт полового відділення центральної районної лікарні та переоснащено його в пологове відділення сімейного типу.
Центральна районна лікарня переведена на індивідуальне водопостачання та оснащено всі відділення бойлерами для подачі гарячої води.
Для пологового відділення закуплено бразильське та корейське високоякісне сучасне цифрове обладнання: монітор мати-дитина, інкубатор для виходжування новонароджених, реанімаційний столик та ряд іншого сучасного обладнання, окремих видів, яких не мають лікарні обласного рівня.
У поліклінічному відділенні відкрили новий стоматологічний кабінет, у якому встановлено сучасні італійські стоматологічні установки. Таким чином, в районі створено всі умови для роботи кваліфікованих лікарів.
Запрошуємо відповідних спеціалістів попрацювати у сфері охорони здоров’я Олександрівщини. Гарантуємо забезпечення дво-трикімнатним житлом відповідно до сімейного стану.
                                             
Кількість переглядів: 3,596