Привітали урочисто рятівників

17 вересня у районному відділі Управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня рятівника. Присутніх – людей мужньої і відповідальної професії – привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький і вручили нагороди.

За вагомий внесок у забезпечення боєздатності підрозділу, багаторічну сумлінну працю, проявлену міжність та професіоналізм під час гасіння пожеж та різних надзвичайних ситуацій  Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради одержали заступник начальника ДПРЧ-29 Анатолій Охріменко та провідний бухгалтер ДПРЧ-29 Олена Прокопенко, грамоти райдержадміністрації та районної ради –  старший інспектор районного відділу надзвичайних ситуацій Олег Солод, начальники караулів ДПРЧ-29 Павло Буряк та Максим Яровий, старший пожежний рятувальник ДПРЧ-29 Олександр Стельмах, водії ДПРЧ-29 Олександр Кукса та Віктор Ламтій, диспетчер ДПРЧ-29 Анна Пересунько, старшина ДПРЧ-29 Андрій Решатняк. Великій кількості  пожежних начальник ДПРЧ-29 У ДСНА України у Кіровоградській області Олександр Чорний оголосив подяки.

Привітали підлеглих також заступник начальника відділу ресурсного забезпечення Управління ДСНС України у Кіровоградськіій області Костянтин Скубко та начальник районного відділу У ДСНС у Кіровоградській області Сергій Костенко. Слова вдячності за співпрацю та успішно роботу на урочистих зборах  почули присутні від Олександрівського селищного голови Василя Захарова, начальника РВ УМВС України у Кіровоградській області Олега Щербини. Гарними піснями, гумором та запальними танцями вітали працівників рятувальної служби аматори районного Будинку культури.

По закінченні урочистостей клірик Свято-Успенської церкви Феодосій освятив рятівників на сумлінну та інколи небезпечну роботу.

Кількість переглядів: 320