Привітали ветеранів війни зі святом

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та Вищеверещаківський сільський голова Павло Павловський провідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які мешкають на території Вищеверещаківської сільської ради, привітали з наступаючим святом, вручили подарунки та поцікавилися, як їм живеться.

За словами Павла Павловського, коли його вперше обрали сільським головою, а було це у 2001 році, у Вищих Верещаках та Любомирці мешкало біля тридцяти колишніх фронтовиків. Через вік та численні хвороби більшість з них, на жаль, вже відійшли за межу вічності. Залишилися лише вісімдесяти семирічний Антон Філімонович Рябко та вісімдесяти дев’ятирічний Григорій Павлович Крамар.

Антон Філімонович мешкає з меншою донькою Ніною у Вищих Верещаках. На життя не скаржиться – і доглянутий, і оточений теплотою рідних. Ветеран подякував голові районної державної адміністрації, що посприяв у доставці жому. Адже Рябки тримають корову, а для тварини жом – хороший корм у зимовий період.

Увагу і піклування влади та рідних відчуває також Григорій Павлович Крамар. Доля не балувала його у молодому житті, а зараз позбавила слуху та зору. Мешкає він разом з дружиною Марією, донькою Валентиною та її сім’єю.

 – Ветерани Великої Вітчизняної війни – наша гордість і слава. Ми повинні завжди їх підтримувати і завжди їм допомагати, – переконаний Валерій Авксентьєв.

Кількість переглядів: 86