Привітали ветеранів

    Напередодні Дня Перемоги голови районної державної адміністрації, районної ради Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко, голова районної організації ветеранів України Василь Король відвідали вдома учасників бойових дій, інвалідів Великої Вітчизняної війни, які за станом здоров’я не змогли взяти участь в урочистостях з нагоди Дня Перемоги. Представники влади поспілкувалися з колишніми фронтовиками, запевнили, що турбота держави про них була і залишається пріоритетною. Вони вручили ветеранам грамоти, грошові нагороди та квіти.
    Голови районної державної адміністрації, районної ради взяли участь в урочистих зборах та святковому концерті з нагоди 66-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, які відбулися в Олександрівці 6 травня у районному Будинку культури. З вітальною промовою на урочистих зборах виступив голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв. Разом з головою районної ради Василем Скляренком він вручив почесні грамоти т грошові допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни Івану Карповичу Сухині та Петру Михайловичу Дяченку, а також комп’ютерну техніку районній організації ветеранів України.
    Після урочистих зборів відбувся святковий концерт, які підготували учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури та районного центру дитячої та юнацької творчості. Своїми виступами глядачів порадували також народний самодіяльний хор ветеранів міського Будинку культури та народний хор ”Тясмин”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Кількість переглядів: 65