Призначено голову районної державної адміністрації

Розпорядженням Президента України від 30 квітня 2010 року №537/2010-рп головою Олександрівської районної державної адміністрації призначено Авксентьєва Валерія Володимировича.
    Авксентьєв Валерій Володимирович народився 10 грудня 1959 року в селі Копанки, Маловисківського району, Кіровоградської області. Освіта вища, закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О.Пушкіна, Кіровоградський державний технічний університет, Національну академію державного управління при Президентові України.
    З 2002 року – помічник народного депутата України. З 2003 по 2005 рік – голова Новомиргородської районної державної адміністрації. До призначення на посаду голови Олександрівської районної державної адміністрації – виконавчий директор ТОВ “Ченгун”. Член Партії Регіонів. 
    5 травня в.о. заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації В.Серпокрилов представив нового голову районної державної адміністрації активу району. В.Серпокрилов зачитав розпорядження Президента України про звільнення з посади голови Олександрівської районної державної адміністрації А.Шинкаренка у зв’язку з закінченням повноважень Президента України. Він подякував А.Шинкаренку за сумлінну працю на посаді голови райдержадміністрації, підкресливши, що Олександрівський район за багатьма показниками значиться серед кращих в області. Натомість А.Шинкаренко подякував усім присутнім у залі за спільну працю на благо району.
    Виступаючи перед активом району, голова районної державної адміністрації В.Авксентьєв подякував своєму попереднику за ті напрацювання, що уже зроблені в районі, і запевнив, що добрі справи знайдуть своє продовження, і завдання, які поставив Президент України перед виконавчою владою, будуть виконані.
    З призначенням на посаду В.Авксентьєва привітав голова районної ради С.Степанов і висловив надію на плідну співпрацю.
Кількість переглядів: 203