Радилися сільські голови

Голова районної ради Василь Скляренко 22 травня провів нараду з сільськими та селищними головами. У роботі наради взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв. Учасники наради обговорили організаційні заходи щодо проведення наради за участю голови обласної державної адміністрації.

На нараді розглянуто також ряд нагальних питань роботи органів місцевого самоврядування. Зокрема перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота озвучила питання встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у користуванні Олександрівського району електромереж. Ольга Дмитрівна також розповіла на нараді про функціонування місцевих пожежних команд та висвітлила окремі питання коригування містобудівної документації та введення в експлуатацію самовільно забудованого житла.

Про делегування права райдержадміністрації на спрямування у 2013 році коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах доповіла начальник фінансового управління РДА Валентина Шията.

Про необхідність та умови забезпечення житлом дітей-сиріт йшлося у виступах начальника служби у справах дітей та начальника управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Сергія Антіпова.

Сільським головам наголошено на нараді про необхідність проведення щопятничних санітарних днів. Це робиться з метою наведення і постійного підтримання належного санітарного стану на підвідомчих територіях, наголосила перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота.

Підсумки наради підбив голова райради Василь Скляренко.

 

Кількість переглядів: 65