Район відвідала народний депутат України Тетяна Засуха

    7 жовтня в Олександрівському районі з робочою поїздкою перебувала народний депутат України (депутатська фракції Партії Регіонів), член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Тетяна Засуха. Знайомили її з районом голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, його заступник, голова районної організації Партії Регіонів Василь Скляренко, голова Олександрівського райспоживтовариства, очільник районного виборчого штабу Партії Регіонів Володимир Тімановськиий, начальнику філії „Олександрівський райавтодор” Володимир Стьожка, директор ДП “Олександрівське лісове господарство” Олександр Синявський.
    Свій візит на Олександрівщина народний депутат України розпочала з одного з провідних підприємств району ДП “Олександрівське лісове господарство”. Після цього Тетяна Засуха побувала в Олександрівській центральній районній лікарні. Разом з головою райдержадміністрації Валерієм Авксентьєвим та головним лікарем ЦРЛ Валерієм Щуром вона відвідала палати для ветеранів, пологове відділення та діагностичний центр.
    Також народний депутат України відвідала нещодавно відкритий “соціальний магазин”, що по вулиці Гагаріна, де навіть зробила деякі покупки.
    У ході візиту Тетяна Засуха провела зустрічі з трудовими колективами ДП”Олександрівське лісове господарство” та Олександрівської ЦРЛ.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кількість переглядів: 157