Район відвідав голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін

    Напередодні великого державного свята – Дня Незалежності України Олександрівський район у суботу, 21 серпня, відвідав голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін. На центральній площі Олександрівки його чекали жителі містечка. Зустрічали голову обласної державної адміністрації за доброю українською традицією хлібом-сіллю.
    Цей український оберіг-атрибут Сергію Ларіну вручили наймолодші жителі райцентру – діти і висловили впевненість, що держава потурбується про юне покоління. Символічно, що поряд з зовсім юними олександрівцями сиділи сивочолі ветерани, колишні фронтовики. Саме вони були головними героями урочистостей, і саме до них приїхав голова обласної державної адміністрації напередодні державного свята, щоб вручити їм ключі від нових автомобілів.
    Три новеньких вітчизняних «Славути», прикрашені яскравими стрічками, стояли на площі і чекали на своїх господарів ще зранку. Вітаючи олександрівців, Сергій Ларін найщиріші слова вдячності адресував саме ветеранам, які здолали ворога у роки Великої Вітчизняної війни, і саме їм нинішнє покоління завдячує сьогоднішнім мирним дням, відзначив голова обласної державної адміністрації і наголосив, що турбота про ветеранів є пріоритетною у діяльності Президента України Віктора Януковича, який на це націлює всі владні структури. І влада сьогодні робить конкретні кроки турботи про ветеранів Великої Вітчизняної війни. Свідченням цьому є придбання автомобілів для інвалідів І групи Великої Вітчизняної війни. А Олександрівський район в числі перших трьох в області, де районна державна адміністрація закупила за кошти районного бюджету три автомобілі для інвалідів війни.
    Сергій Ларін урочисто вручив ключі від автомобілів інвалідам війни – Антону Филимоновичу Рябку з Вищих Верещак, Миколі Івановичу Пронькіну з Ставидел, Петру Терентійовичу Ільченку з Поселянівки.
    Влада й надалі турбуватиметься про ветеранів і робитиме все, щоб вони відчували себе захищеними, пообіцяв і голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Авксентьєв.
    Зі словами вдячності головам обласної і районної державних адміністрацій за розуміння, батьківську турботу, вагому підтримку і шану висловили інвалід Великої Вітчизняної війни Антон Филимонович Рябко та голова районної організації ветеранів України Василь Назарович Король.
    Після урочистої церемонії вручення ключів від автомобілів інвалідам війни Сергій Ларін у щирій невимушеній обстановці на площі спілкувався з олександрівцями.
    Того ж дня голова обласної держадміністрації у супроводі голови райдержадміністрації відвідав ряд підприємств району.
    Зокрема, побував у філії «Олександрівський райавтодор» та ДП «Олександрійський лісгосп». Керівники цих підприємств Володимир Стьожка та Олександр Синявський обговорили проблеми та перспективи розвитку дорожньої та лісової галузей. Зокрема, Сергій Ларін пообіцяв конкретну допомогу дорожникам, які зараз знаходяться у скруті через недостатність державного фінансування галузі.
    У лісгоспі голова облдержадміністрації ознайомився з роботою спеціалізованих бригад з охорони лісів від пожеж. Навіть побував у лісі, де нещодавно трапилася пожежа, спостерігав за роботою пожежної техніки і сам взявся за пожежний рукав та випробував його у дії, як і спеціальні ранцеві вогнегасники, які ДП «Олександрівський лісгосп» придбав за сприяння районної державної адміністрації. Сергій Ларін високо оцінив спільні зусилля і можливості олександрівських лісівників з райдержадміністрацією з охорони лісу та попередження лісових пожеж.
    Побував Сергій Ларін і в Підлісненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де цікався підготовкою закладу до нового навчального року.
    Голова обласної державної адміністрації під час перебування у районі відвідав і державний історико-архітектурний заповідник родини Раєвських у селі Розумівці.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кількість переглядів: 87