Реалізація проекту «Купуй Кіровоградське» в Олександрівському районі

Управлінням агропромислового розвитку Олександрівської районної державної адміністрації ведеться робота спрямована на залучення підприємств району до участі у проекту «Купуй Кіровоградське». Із місцевих товаровиробників в проекті «Купуй Кіровоградське» беруть участь і підприємства Олександрівського району:

– ПАТ «2-й ім.Петровського» цукровий завод, керівник Мамалат Дмитро Вікторович (цукор).

– СТОВ АФ «Ясенівська» с. Івангород, керівник Мамалат Дмитро Вікторович (молочні продукти).

– ПП Пиптя О.О., смт Олександрівка пров. Шкільний, 9, (виробництво хлібобулочних виробів).

– ДП «Олександрівське лісове господарство», смт Олександрівка вул. Магістральна, 4, директор Синявський Олександр Петрович (декоративний посадковий матеріал).

Спеціалістами управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації власникам торгівельних закладів Олександрівського району роз’яснюються умови участі в проекті „Купуй Кіровоградське”, надається перелік товаровиробників Кіровоградської області, а також рекомендується розміщення інформації стосовно гарячої телефонної лінії голови Кіровоградської обласної державної адміністрації А.Ніколаєнко, логотипу «Купуй Кіровоградське» на видних та доступних місцях.

В проекті активну участь беруть  8 магазинів: 7 з яких розташовані в смт Олександрівка і 1 в с. Веселе Олександрівського району.

Постійно проводиться  робота по приведенню магазинів – учасників проекту «Купуй Кіровоградське» у відповідність  з Рекомендаціями щодо оформлення та функціонування магазинів – учасників проекту «Купуй Кіровоградське» в області, а саме:

– магазини розташовані у центральній частині смт Олександрівка;

– мають належний технічний стан та освітлення будівлі магазину;

– оснащені сучасним торгівельним , холодильним та ваговимірювальним обладнанням;

– мають площу більше 20 кв.м.

Крім того, спеціалістами управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації проводиться щодекадний моніторинг стану безперебійного продажу товарів товаровиробників Кіровоградської області.

У січні-червні  2013 року було проведено 12 ярмароксільськогосподарської продукції на території ринку Олександрівського РСТ. Наярмарках приймали участь: ФОП Пиптя О.О., СТОВ «АФ Ясенівська», ПСП «Вищеверещаківське».

Протягом січня-червня 2013 року Олександрівський район взяв участь у проведенні 3 передсвяткових ярмарки в м. Кіровограді.

15 червня 2013 року на площі Богдана Хмельницького у м. Кіровограді було проведено передсвятковий ярмарок – продаж сільськогосподарської продукції до Дня Конституції. На ярмарку приймали участь : СТОВ «АФ Ясенівська», ФОП «Пиптя О.О., ВАТ «Кіровоградрибгосп», Державне підприємство «Сільськогосподарське підприємство Олександрівського виправного центру управління державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області №104». В асортименті продукції представленої на ярмарку були: молочні вироби, качки, гуси, сало, олія соняшникова, хліб та хлібобулочні вироби.

Кількість переглядів: 201