Реалізація завдань і доручень Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

  22 липня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади, В нараді взяв участь заступник голови районної ради Олександр Невмержицький.

  Основна увага під час наради була приділена стану виконання Указу Президента України ”Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі” та Плану заходів проведення урочистостей.

  “Відзначати 1025-літній ювілей запровадження християнства у якості державної релігії Руси-України мусимо не лише як свято християн, але і як свято торжества Української державності. Усі розуміють значимість цієї події для історії і культури нашого народу, а також важливість запланованих святкувань для консолідації українського суспільства”, – зазначив Валерій Авксентьєв на початку наради.

  Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Найко ознайомив присутніх з планом заходів  з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, які відбудуться в Олександрівському районі з 22 по 28 липня 2013 року.

  В рамках заходів відбудеться:

  – презентація роботи динамічної групи вчителів історії та християнської етики Олександрівського району: „Християнство в системі ціннісних орієнтацій людини”;

  – відвідування Свято-Миколаївська церква дітьми оздоровчого табору „Жовтень” на тему „Історія і сьогодення” з нагоди 1025 річчя хрещення Київської Русі”;

  – в районній бібліотеці відбудеться огляд літератури та періодичних видань на тему: „Християнство на Україні”, перегляд фільму „Дорога до храму”

  Ігор Найко зазначив, що станом на 1 липня 2013 року в районі зареєстровано 25 релігійні організації. Найбільшими за кількістю є релігійні громади Української православної церкви.

  В Олександрівському районі будується дві церкви в селі Несваткове та Поселянівці.

 Продовжуються реставраційні роботи у Свято-Хрестовоздвиженській церкві-усипальниці родини Раєвських, які розпочато у 2002 році з прийняттям обласної Комплексної програми відтворення па­м’ятки історії та архітектури національного значення – церкви-усипальниці родини Раєвських у селі Розумівці.

  Підводячи підсумки наради Валерій Авксентьєв окремо наголосив на необхідності належного і вчасного виконання доручень Президента України, Уряду, голови обласної державної адміністрації із відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Кількість переглядів: 66