Реєстрація фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності

Порядок.

Для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця, державному реєстратору подаються документи для їх перевірки на відсутність підстав для відмови у проведенні реєстрації, які передбачені ч.1 ст. 44 Закону.

Якщо таких підстав немає, реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця на підставі відомостей реєстраційної карт».

Дата внесення до Єдиного державного реєстру є датою державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

Строк реєстрації не повинен перевищувати два робочих дні з дати надходження документів і не пізніше наступного дня фізична особа-підприємець отримує свідоцтво про державну реєстрацію, яке має бути оформлено державним реєстратором і видано заявнику не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

Державний реєстратор не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи-підприємця зобов'язаний передати відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про реєстрацію фізичної особи-підприємця із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру та відомості з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця для взяття його на облік.

 

Документи:

– паспорт;

– заповнена реєстраційна картка (форма №10);

– копія договору про включення заявника до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів;

– документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця

 

Реєстраційний збір.

За проведення державної реєстрації – підприємця – оплачується збір 34 гривні.

Документом, що підтверджує внесення реєстраційного збору, є копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку.

Для державної реєстрації документи подаються заявником особисто, реєстратору й додатково пред'являється паспорт.

 

Кількість переглядів: 2