Робота, що приносить задоволення

Для активних, цілеспрямованих, ініціативних та комунікабельних людей одним із шляхів самореалізації може стати започаткування власної справи. Незалежно від віку, статі або будь-яких інших ознак людина, яка відчуває в собі підприємницькі та комерційні здібності і нахили, може організувати власну справу та досягти в ній певного успіху.

Яскравим прикладом успішного започаткування підприємницької діяльності за сприяння Олександрівського районного центру зайнятості стала життєва історія колишньої безробітної Чернявської Руслани Іванівни.

Закінчила Кіровоградський інститут комерції та здобула професію, агент з постачання. Працювала не за професією, а у вільний від роботи час «давала волю» своєму захопленню – була перукарем для рідних та подруг.

Зареєструвавшись у центрі зайнятості, Руслана Іванівна відвідала інформаційний семінар, отримала консультації спеціалістів й пройшла профдіагностичне обстеження, результати якого й підтвердили правильність її намірів змінити професію. Вона охоче погодилась вчитися. Власних коштів на організацію підприємницької діяльності не вистачало, тож вирішила скористатись підтримкою служби зайнятості: пройшла курси «Підприємець-початківець», захистила свій бізнес-план й отримала одноразову виплату допомоги з безробіття. На отримані кошти докупила інвентар, знайшла приміщення.  З 1 квітня 2012 року відкрила власну справу, а саме салон-перукарню «Шарм», який користується великою популярністю серед жителів Олександрівки. Із збільшенням клієнтів Руслана Іванівна, звернулася до центру зайнятості з потребою в найманому працівникові, а саме, перукаря. Так була працевлаштована Курганська Л.В., яка за сприяння центру зайнятості пройшла перепідготовку за професією перукаря.

Надання одноразової допомоги на підприємницьку діяльність дає можливість забезпечувати роботою не тільки самих підприємців, а дає поштовх для створенням нових робочих місць.

Кількість переглядів: 111