Рятувальники підбили підсумки роботи за минулий рік

19 лютого у залі засідань районної ради пройшла підсумкова нарада за результатами діяльності Олександрівського району у 2013 році з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Участь у нараді взяли голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, начальник відділу ресурсного забезпечення Управління ДСНС України у Кіровоградській області Костянтин Скубко, начальник зміни оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Кіровоградській області Микола Яланський, начальник Олександрівського РВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області Сергій Костенко, особовий склад РВ та ДПРЧ-29, керівники служб взаємодії цивільного захисту підприємств району.

З вступним словом до присутніх звернувся голова районної ради Василь Скляренко. Він наголосив, що районна влада постійно  підтримує і надає фінансову допомогу службі рятувальників у районі.

З інформацією про підсумки функціонування у 2013 році обласної та районної ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту виступили начальник відділу ресурсного забезпечення УДСНС України у Кіровоградській області Костянтин Скубко та начальник Олександрівського РВ УДСНС України в Кіровоградській області Сергій Костенко. Зокрема, вони детально зупинилися на діяльності служб цивільного захисту в області та районі. Так, Сергій Костенко зазначив, що очолюваний ним районний відділ сумлінно справляється з поставленим завданням і подякував керівникам районної влади за розуміння і підтримку.

Кількість переглядів: 144