Садили дерева і кущі на території історико-архітектурного заповідника

У рамках акції „Майбутнє лісу у твоїх руках” у селі Розумівці на території історико- архітектурного заповідника родини Раєвських у пятницю 12 квітня садили дерева і кущі. В озелененні території взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, директор ДП”Олександрівський лісгосп” Олександр Синявський, сільський голова Розумівки Микола Христенко, директор заповідника Віктор Мошковський, працівники сільської ради, педагоги та учні Розумівської школи, громадськість села, зокрема і отаман козачого полку села Розумівки Михайло Мачак. 

На території заповідника вони посадили самшит вічнозелений, ялівець

колоновидний,тую колоновидну. А біля сільського меморіального комплексу заклали березову алею пам’яті на честь загиблих у роки Великої Вітчизняної війни воїнів-земляків та воїнів –визволителів. Саджанці надало державне підприємство „Олександрівський лісгосп”

Початок акції-озеленення освятив настоятель Розумівської Свято- Миколаївської церкви Михаїл.

Практичну допомогу у садінні дерев і кущів учасникам акції надавали спеціалісти лісової галузі – інженер лісових культур ДП”Олександрівський лісгосп” Микола Петренко та працівник підприємства Анатолій Терновий.

 


 

Кількість переглядів: 83