Семінар для засуджених в Олександрівському ВЦ 104

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію щодо працевлаштування.

З такою метою було проведено семінар для засуджених який відбувся в Олександрівському ВЦ 104. Участь в семінарі взяли 30 засуджених які відбувають покарання, Б. Стоян начальник інспекції та контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення Кіровоградського обласного центру зайнятості, О. Бондаренко головний спеціаліст  Олександрівського районного центру зайнятості.

В ході семінару Богдан Сергійович  розповів про послуги служби зайнятості,про необхідні документи які потрібні для реєстрації в службу зайнятості,  про нове у чинному законодавстві, а саме про можливість отримати ваучер на навчання і підвищити свою конкурентоспроможність.

 Олександр Миколайович  розповів про місцевий ринок праці та перспективи працевлаштування на офіційну заробітну плату. Відповідав на запитання які задавали присутні.

Серед головних питань, які турбують і цікавлять дану категорію громадян – питання реєстрації за місцем проживання, щодо установ де можна відновити втрачені та загублені документи, можливість зареєструватися у службі зайнятості, працевлаштуватися та перенавчитися за допомогою служби зайнятості після відбуття покарання. 

Кількість переглядів: 138