Семінар-нарада у рамках проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”

    4 лютого у залі засідань райдержадміністрації асистент з розвитку громад Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” Кіровоградського обласного підрозділу впорядкування Тетяна Головченко спільно з координатором Проекту у районі, заступником голови райдержадміністрації Ларисою Нечепоренко провела семінар-нараду з сільськими та селищними головами, головами організацій громад Олександрівського району, які працюють у рамках Проекту ЄС/ПРОООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
    Підсумовуючи результати роботи організацій громад області у першому етапі Проекту, Тетяна Головченко відзначила, що найкраще себе показав саме Олександрівський район. За час роботи в Проекті в районі створено і успішно працює 15 громадських організацій, 8 з яких відпрацювало в проекті “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. На сьогоднішній день завершено роботу по 10 проектах.
     Також вона відзначила, що результатом роботи у проекті стали значні зміни в ставленні людей до міжнародних проектів, програм, грантів, віра людей у власні сили, можливості. Успішно проведена робота породила бажання людей працювати на користь громади не лише прикладаючи певні зусилля, а й вкладаючи власні кошти.
    Інформуючи присутніх про перспективи продовження роботи організацій громад області у Проекті, Тетяна Головченко повідомила, що у березні-квітні цього року буде підписана угода між Проектом ЄС/ПРОООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” та Урядом країни, і після цього розпочнеться ІІ фаза роботи у Проекті.
    Як повідомила заступник голови райдержадміністрації Лариса Нечепоренко, 6 організацій громад району вже розпочали роботу по підготовці мікропроектних пропозицій і планують подати їх на учать у конкурсі. Ще 5 територій району працюють над створенням громадських організацій.
    Також Тетяна Головченко провела індивідуальні бесіди, надала методичні консультації головам сільських, селищних рад та головам організацій громад.
Кількість переглядів: 59