Семінар-нарада з сільськими та селищними головами

3 серпня в сесійній залі районної ради під головуванням  голів районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва та районної ради Василя. Скляренка відбувся семінар-нарада з головами сільських та селищних рад, де обговорювалися питання виконання програми „Центральний регіон — 2015” станом на 1 серпня цього року.

Розпочав нараду голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв з вимог, що входять в програму соціально-економічного розвитку району, які б активно працювали, як сказав голова, „знизу до верху”. Для кращих трьохрад будуть розроблені стимули заохочення.

Узагальнив результати виконання програми „Центральний регіон- 2015” за січень-липень 2012 року по району в цілому начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА С.Ю. Антіпов. Він конкретизував роботу по проектах, наголосив на виконаннях  планів. Зокрема, тільки Розумівською сільською радою, зазначив Сергій Антіпов, надано справжній звіт про виконану роботу, з копіями платежів, фотоматеріалами.

Про виконання програми „Центральний регіон-2015” в галузі житлово-комунального господарства та про підготовку закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років детально доповіла начальник відділурегіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністраці Яніна Драган.

У галузі освіти про виконання програми „Центральний регіон-2015” звітував начальник відділу освіти  райдержадміністрації Федір Шаповал. Розповів про фінансування програм сільськими радами, інвесторами і т.і. Зазначив, що школи підготовлені до нового навчального року на 99 відсотків, що у 12-и школах є групи короткотермінового перебування, та, на жаль, тільки в Лісовому та Красносіллі є для дошкільнят огорожені ігрові майданчики. Наголосив керівник на проблемах та перспективах освітньої галузі.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Світлана Мічкур звітувала про виконання програми „Центральний регіон -2015” у галузі культури. Детально зупинилася на стані сільських закладів культури, назвала кращі. Приміром, у Михайлівському будинку культури відновлена матеріально-технічна база, заклад забезпечений апаратурою, кадри працюють на повні ставки. Вона також відзначила високий творчий рівень аматорських колективів, зокрема,  Красносільського, Цвітненського, Несватківського сільських, Олександрівського районного  будинків культури. Назвала проблемні заклади культури, які вимагають великих капіталовкладень. Зупинилася й на інших поки що не вирішених питаннях.

 Чимало позитиву та негативу і в галузі  медицини району. Про це, звітуючи про виконання згаданої програми, розповіла заступник головного лікаря центральної районної лікарні Алла Гресь. Вона, зокрема, сказала, що зразковим є нещодавно відкритий ФАП у Лісовому, що у більшості сільських рад врахували зауваження щодо утримання ФАПів, зміцнення їх матеріальної бази, підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.

Стан реалізації в Олександрівському районі обласної програми, розробленої за ініціативи голови ОДА Сергія Ларіна, „Купуй Кіровоградське” та дотримання цінової політики в районі охарактеризувала завідувач сектору управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ніна Радченко.

Про реалізацію самоврядних повноважень сільських рад виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Дудник.

Підсумовуючи сказане, голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв наголосив на необхідності вести ретельний контроль за використанням коштів на виконання  проектів програми „Центральний регіон — 2015”; звернув увагу сільських голів на забезпечення сільських рад мережеюІнтернет; необхідності негайного наведення належного санітарного стану на територіях; реальної турботи про підготовку закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період; облаштування до початку нового навчального року дитячих ігрових майданчиків біля шкільних та дошкільних навчальних закладів.

Кількість переглядів: 50