Сесія районної ради

    16 грудня відбулася друга сесія районної ради шостого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 40 депутатів. До участі в роботі сесії були запрошені голова районної держаної адміністрації В.В. Авксентьєв, заступники голови РДА, керівники, начальники відділів та управлінь, сільські та селищні голови. Відкрив і вів сесію голова районної ради В.І. Скляренко.
    Перед розглядом питань порядку денного сесії голова районної ради оголосив про створення депутатських фракцій у районній раді: фракція „Партії регіонів „За єдність” – керівник фракції депутат В.М. Тімановський, фракція ВО „Батьківщина”- керівник депутат Т.П. Хоменко, фракція Народної партії – керівник депутат Ф.О. Шаповал.
    Після чого депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Затвердили регламент районної ради, утворили президію ради, затвердили положення про президію. Внесли зміни до рішення районної ради від 14 травня 2010 року № 350 „Про районний бюджет на 2010 рік”. Депутати заслухали звіт Про виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2010 рік та розглянули проект програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік та прийняли з цього питання відповідне рішення. Прийнято також рішення про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл та селищ району сільських та селищних медичних закладів охорони здоров’я.
    Розглянуто на сесії та внесено зміни до кількох районних програм, зокрема „Шкільний автобус” на 2011-2015 роки; програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання; цільової програми „Національного плану щодо реалізації Конвенції ОНН про права дитини” до 2016 року, програми соціального захисту ветеранів, дітей-інвалідів та громадян похилого віку на 2010-2014 роки, програми боротьби з онкологічними захворюваннями та програми „Цукровий діабет” на 2010-2013 роки.
    З усіх розглянутих питань на сесії прийнято відповідні рішення.
Кількість переглядів: 52