Сесія районної ради

22 травня відбулася  двадцять  друга сесія районної ради шостого скликання. Головував  на сесії голова районної ради Василь Скляренко.  В роботі сесії взяв участь  голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, його заступники, депутати обласної ради, сільські та селищні голови, керівники відділів та управлінь, територіальних органів міністерств та відомств, керівники установ та організацій.

На пленарному засіданні депутати  затвердили стратегію економічного та соціального розвитку Олександрівського району на період до 2020 року. Стратегію на сесії представляв  начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Сергій Антіпов. Депутати на сесії внесли зміни   до районного бюджету на 2013 рік з подачі начальника фінансового управління Валентини Шиятої. Заслухали звіт головного редактора  про діяльність РВО”Олександрівщина” та взяли його до відома.

На сесії внесено зміни до Комплексної програми охорони навколишнього середовища в Олександрівському районі на 2011-2015 роки та районної програми впровадження профільного навчання на 2010-2014 роки. А також зміни до  Статуту Олександрівського районного центру первинної медико –санітарної допомоги.

Депутати заслухали  питання про хід виконання  районної  програми охорони навколишнього середовища в Олександрівському районі на 2011-2015 роки.

З усіх розглянутих на сесії питань прийнято відповідні рішення, які будуть оприлюднені в найближчих номерах газети.

 

Кількість переглядів: 81