Сесія районної ради

29 листопада  в сесійній залі під головуванням голови районної ради Василя Скляренка  відбулося засідання двадцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання.

На порядок денний було розглянуто шістнадцять питань. У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації  В.В. Авксентьєв.

Зі звітом про роботу районної ради виступив голова районної ради Василь Скляренко. 

Про виконання районного бюджету за 9 місяців нинішнього року прозвітувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Шията. Вона ж доповіла і про   внесення   змін  до   рішення  районної ради  від  21   грудня   2012   року № 185 “Про районний бюджет на 2013 рік”.

Щодо затвердження районної цільової програми розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки  та  про виконання районної цільової програми “Шкільна парта” на 2011-2015 роки виступив начальник відділу освіти районної державної адміністрації Федір Шаповал.

Інформацію начальника Олександрівського РВ УМВС України в
Кіровоградській області про роботу відділу за 9 місяців ц.р. озвучив заступник начальника Олександрівського РВ УМВС України в Кіровоградській області Володимир Кучер. А про затвердження Районної комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху в Олександрівському районні на
2013-2016 роки  — начальник відділення ДАІ МГБ Олександрівського РВ УМВС України  В Кіровоградській області — Олександр Панов.

Про затвердження в новій редакції програми “Зведені показники орієнтовної вартості заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Олександрівському районі на 2011 – 2015 роки” підготували Яніна Драган та Володимир Матірний – начальник та  головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури    та  житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.

Крім того, затверджено звільнення директора Олександрівського комунального підприємства Олександра Забави в зв’язку з ліквідацією підприємства, внесення змін до Типового  договору оренди манна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, ухваленого  рішенням районної ради від 28 березня 2008 року № 195, внесено зміни до Положення про стипендії Олександрівського району для спортсменів-переможців та призерів чемпіонатів України та складу районної комісії з відбору претендентів на призначення стипендій Олександрівського району для спортсменів, до рішення районної ради від 23 листопада 2010 року № 9 “Про упорядкування умов оплати праці голови районної ради” та  до рішення районної ради від 23 листопада 2010 року № 10 “Про упорядкування умов оплати праці заступника голови районної ради”.

Кількість переглядів: 87