Сесія районної ради

23 вересня під головуванням голови районної ради Миколи Марфули відбулася тридцять третя сесія районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Шпирка.

На початку засідання голова районної ради та голова райдержадміністрації спільно з депутатським корпусом привітали Староосотського сільського голову Юрія Брюховецького з нагородженням Почесною грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм.

На сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2014 року та внесли зміни до районного бюджету на цей рік. З цих питань депутатів інформувала начальник фінансового відділу Валентина Шията.

Прокурор Олександрівського району Світлана Клюкіна виступила на сесії з розширеною інформацією про стан протидії злочинності правоохоронними органами на території району.

Значну частину пленарного засідання було приділено звітам про виконання районних програм, зокрема „Центральний регіон -2015. Економічний і соціальний розвиток Олександрійського району на період до 2015 року” за 2011- перше півріччя 2014 року., програми розвитку малого бізнесу та середнього підприємництва в районі, програми енергоефективності, програми „Шкільний автобус”, „Освітній округ”, підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти, програми будівництва (придбання) доступного житла, цільової програми по реалізації а районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини, комплексної програми охорони навколишнього середовища, районної програми „Ліси України.”

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Кількість переглядів: 53