Сесія районної ради

4 березня продовжила свою роботу тридцята сесія районної ради  шостого скликання.  У пленарному засіданні  взяли участь 29 депутатів.   До порядку денного  першим було  внесено питання про  Звернення  депутатів  Олександрівської районної ради  Кіровоградської області  України  до Президента Росії. Пов’язано це   з подіями в Автономній Республіці Крим. Депутати одноголосно схвалили Звернення  та доручили голові районної ради Миколі Марфулі  надіслати це Звернення  Президенту Росії  В. Путіну.

Далі обранці розглянули   майже  два десятки питань порядку денного та прийняли по них  рішення.  Серед них інформація прокурора району  про стан дотримання  законності  та боротьбу  зі злочинністю на території району за 2013 рік  та  кілька  важливих питань, що стосуються медичної галузі, зокрема  про районну цільову програму „Цукровий діабет” на 2014 рік,  про районну програму протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016 року та внесення змін до районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2010-2016 роки.. На сесії затверджено  районну програму  оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків на 2014-2017 роки.  Внесено зміни до районних програм збереження історичної пам’яті про перемогу у Великій Вітчизняній  війні та до програми розвитку місцевого самоврядування.   Розглянуто  ряд питань  реформування  та розвитку житлово-комунального господарства  та земельного  законодавства . Депутати також заслухали  звіти про виконання  районних програм „Молодь Олександрівщини” та  впровадження  у навчально- виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних  технологій  „Сто відсотків”.

У питанні різному депутати і присутні на сесії представники громадськості  знову повернулися  до суспільно-політичної ситуації в державі. Свою думку з цього приводу гостро висловив  начальник  Олександрівського  лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів  Руслан  Марієнко, який не схвалює дії радикально налаштованих  співвітчизників по знищенню пам’ятників та зокрема і районної Дошки пошани, а також  іншого роду   дії, що носять характер вандалізму. Дискутували з цього питання та висловлювали свою думку  депутати  Андрій Лаврусь, Василь Зеленько, Микола  Лапчик,  голова районної організації  партії „Свобода” Сергій Шпирка та  інші. Гаряче обговорювалось на сесії і питання законності   діяльності загонів самооборони, їх  співпраці з правоохоронними органами.

Кількість переглядів: 150