Шана і увага ветеранам

   Суспільство, яке не турбується про старше покоління, не має майбутнього. Тому Президент України наголошує на важливості постійної турботи влади про ветеранів війни і праці, інвалідів. Ці люди віддали кращі роки свого життя, праці на благо держави, відстояли її від ворога в роки жорстокої війни,  підняли  країну з руїн післявоєнної відбудови. Тепер їхній багатий досвід служить молодшому поколінню, – підкреслив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

   Багато років свого життя віддали вихованню і навчанню підростаючого покоління ветерани педагогічної ниви з села Михайлівки Марія Іванівна Савіцька та Марія Григорівна Цибіногіна. Зараз жінки на заслуженому відпочинку, але активно цікавляться життям у районі, не поривають зв’язків з колишніми колегами зі школи та дитсадка, отримують подяки від своїх вихованців. 

   Подяку за сумлінну працю висловив особисто цим жінкам голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, який побував у с. Михайлівці, відвідав ветеранів вдома та вручив подарунки з нагоди Дня ветерана, який відзначався в Україні 1 жовтня. 

   Валерій Авксентьєв разом з сільським головою Олександром Савченком  відвідав вдома та вручив подарунок і ветерану Великої Вітчизняної війни, колишньому залізничнику з Михайлівки Олексію Пилиповичу Усу. Керівник району побажав ветеранам міцного здоров’я, постійної турботи рідних і близьких людей, поваги від односельчан і наголосив, що влада  постійно приділяє увагу  створенню належних умов для соціального захисту старшого покоління, цінує їх досвід.

Кількість переглядів: 65