Шановні жителі Олександрівщини, перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців!

Відповідно до статті 19 Закону України “Про Державний реєстр виборців” особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру. 

Ця особа подає органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.

Також зазначаємо, що можливість перевірити інформацію яка внесена до Державного реєстру виборців можливо на сайті Центральної виборчої комісії, зареєструвавшись в «Особистому кабінеті виборця» (адреса сайта https://www.drv.gov.ua). При виявлені неточностей в інформації що внесена до Реєстру або взагалі відсутності в Реєстрі просимо Вас звернеться до Олександрівського відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Олександрівської райдержадміністрації, смт Олександрівка вул. Леніна 78 з 8:00 до 17:15, обідня перерва з 13:00 до 14:00.  

Кількість переглядів: 101