Шановні жителі Олександрівського району!

На виконання Закону України “Про вибори народних депутатів України”, Указу Президента України від 27 серпня 2014 року №690 “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових вибрів”, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Олександрівської райдержадміністрації запрошує Вас перевірити правильність Ваших персональних даних внесених до Реєстру.

При виготовленні якісних списків виборців, під час виборчої компанії, Центральна виборча комісія надала можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ЦВК (www.drv.gov.ua) в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зареєструйтеся і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час Ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу.

Якщо у Вас немає доступу до мережі Інтернет і ви бажаєте перевірити свої ідентифікаційні дані, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Олександрівської райдержадміністрації  за адресою: смт. Олександрівка, вул. Леніна, 78, кабінет №9  з 8:00 до 17:15, крім вихідних. В період передвиборчої компанії відділом ведення Державного реєстру виборців організовано роботу у вихідні дні, а саме: 11, 12, 18, 19 жовтня 2014 року.

Завчасно перевірте свої персональні дані та правильність ідентифікаційних даних внесених в Державний реєстр виборців.

   

З повагою,

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату Олександрівської райдержадміністрації

Кількість переглядів: 63