Школи області отримали 35 автобусів

Традиційно нові автобуси вручалися в урочистій атмосфері на головній площі Кіровограда. Їх придбали за кошти державного бюджету. Відтак більшість шкіл регіону вже має власний транспортний засіб.

А тим часом у департаменті освіти і науки облдержадміністрації зазначають, що тепер стоїть завдання встановити на кожному з автобусів GPS-навігатори і під’єднати їх до спеціальної системи моніторингу роботи.

Очільник області Андрій Ніколаєнко переконаний, такий крок сприятиме насамперед економії державних коштів, чого нині вимагає Президент як і повноцінного забезпечення дітей освітою.

– Сьогодні влада робить усе можливе, щоб освіта була доступною та якісною. Це завдання Глави держави. Забезпечуючи школи автобусами, сучасними класами і комп’ютерами, ми створюємо необхідні умови для розвитку підростаючого покоління, для того, щоб діти здобували освіту на належному рівні, – говорить голова облдержадміністрації.

У свою чергу директор департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко зауважує, що з 2010 року Кіровоградська область продемонструвала суттєві зрушення у досягненнях своїх учнів.

– Наприклад, якщо у 2010 році наші школярі в Малій академії наук за своїми здобутками ми посідали 27 місце, то вже цьогоріч – 16, – повідомила посадовиця.

Однак, здобутки учнів не завжди рівноцінні здобуткам чиновників. Ельза Лещенко зауважила, що досі не всі райони подбали про відновлення внутрішніх туалетів у школах, а також про оновлення парт і стільців. За її словами, жодного нового комплекту меблів не придбали в Петрівському, Новоархангельському та ряді інших районів.

– У нас є обласна програма «Шкільна парта». Треба детально перевірити, як вона виконується і чи виконується взагалі, у розрізі кожної території. Бо виходить одні у нас активно працюють, стараються, а інші – ні, – заявив Андрій Ніколаєнко і нагадав, що саме обов’язок влади забезпечити дітям належний освітній процес.

Кількість переглядів: 51