Славні нащадки козаків!

Нещодавно, у м. Кіровограді відбувся відкритий кубок “Центрального регіону” з хортингу. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів віком від 6 до 35 років з Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей. Серед них і команда хортингістів Олександрівщини імені Івана Богуна, яка постійно заявляє про себе впевненими перемогами. Команду нашого району переставляли 14 хортингістів на чолі з президентом районної федерації хортингу Валерієм Скрипником та головним тренером команди Сергієм Галайдою.

У напруженій боротьбі наші хлопці здобули почесне І місце у командному заліку у розділі двобій. Зокрема, золоті нагороди вибороли Сергій Галайда, Дмитро Тимко, Андрій Гутник, Роман Щудяк, Володимир Руденко, Анатолій Рибчак, Максим Пишоха та Богдан Бабенко.

Срібло вибороли Антон Чипівський, Владислав Гончарук та Євгеній Григоренко.

ІІІ місце, здобувши бронзу, посів Данііл Вестіліян, який, до речі, був наймолодшим учасником змагань – 6 років та додатково нагороджений грамотою за волю до перемоги. А поєдинок головного тренера команди Сергія Галайди, який виступав у суперважкій вазі, був визнаний найяскравішим поєдинком.

Підбиваючи підсумки, можна з в певністю стверджувати, що наші козаки гідно виступили і проявили справжній чоловічий, козацький, олександрівський дух. Ми дуже вдячні Сергію Савченку, Віталію Скрипнику та всім, хто підтримує і сприяє розвитку спорту у нашому районні і створює здорове, міцне та надійне майбутнє молоді Олександрівського краю – краю козацької слави!

Кількість переглядів: 51