Спільна нарада служби зайнятості з органами державної виконавчої служби

На базі Олександрівського районного центру зайнятості 15 відбулася спільна нарада Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області та Кіровоградського обласного центру зайнятості за участю відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції та районного центру зайнятості. Нарада проведена в рамках дії спільного наказу Головного управління юстиції у Кіровоградській області та Кіровоградського обласного центру зайнятості від 20.09.2007р. № 321/03/419-Д.

В нараді прийняли участь перший заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Слоневський Ю.Є., завідувач сектору аналітики та статистики УДВС Головного управління юстиції у Кіровоградській області Омелькіна Т.П., начальник ВДВС Олександрівського районного управління юстиції Федотов С.В., директор Олександрівського районного центру зайнятості Свєтікова Н.П.

Учасники наради відзначили, що завдяки налагодженій спільній роботі протягом року вдалося стягнути більше 50 відсотків від загальної суми всіх виконавчих документів.

За результатами наради підписаний протокол та прийняті відповідні рішення, що мають на меті підвищити ефективність взаємодії, спрямованої на забезпечення неухильного виконання виконавчих документів про стягнення коштів на користь Олександрівського районного центру зайнятості, який виконує функції робочого органу Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Кількість переглядів: 107