Спільне засідання постійних комісій районної ради

  

Чергове спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку території, благоустрою та житлово-комунального господарства та з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності  громадських організацій та адміністративно-територіального устрою відбулося 22 листопада в Олександрівській районній раді. У засіданні взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

Окресливши мету засідання, голова постійної комісії Федір Олексійович Шаповал зупинився на найважливіших питаннях, які винесено на порядок денний.

Начальник фінансового управління Олександрівської районної державної адміністрації Валентина Іванівна Шията звітувала про внесені зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 28 „Про районний бюджет на 2011 рік”.

Про затвердження Положення про Центр первинної медико-санітарної допомоги Центральної районної лікарні Олександрівського району доповіла заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення району Алла Дмитрівна Гресь.

Присутні вислухали звіт керуючого справами виконавчого апарату районної ради Сергія Дмитровича Дудника про внесені зміни до Регламенту Олександрівської районної ради.

Про звіт постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, правопорядку, діяльності громадських організацій та адміністративно-територіального устрою інформував присутніх голова постійної комісії Федір Олексійович Шаповал.

Останнє питання, яке розглянуто на засіданні – про хід виконання програми „Центральний регіон-2015. Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року”. Інформував з цього питання порядку денного начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Юрієвич Антіпов.

В усіх засіданнях постійних комісій, як правило, беруть участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України. Це дає можливість приймати обґрунтовані та виважені рішення, домагатися конкретного результату.

Кількість переглядів: 69