Спільне засідання районних координаційних рад

8 листопада під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Людмили Литвин відбулося спільне засідання районних координаційних рад з питань протидії туберкульозу, ВІЛ/СНІДу та координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин. У роботі засідання взяли участьдиректори шкіл, заступники з виховної роботи, педагоги-організатори, соціальні педагоги, психологи, громадські інспектори, представники РЦДЮТ, кримінально-виконавчої інспекції, юстиції.Про стан   захворюваності   на   ВІЛ-інфекцію,   СНІД   та   проведення профілактичних заходів в районі за 10 місяців цього року доповіла лікар-інфекціоніст ЦРЛ В.С. Рула. Зокрема, вона сказала, що на 1 листопада в районі нараховується 31 ВІЛ-інфікована особа, з них 20 хворих на СНІД, і що з числа ВІЛ-інфікованих 10 дітей, троє з яких хворих на СНІД. 77,45% з числа інфікованих — особи працездатного віку (крім дітей). 60% з ВІЛ-інфікованих — споживачі наркотиків ін‘єкціями. З числа ВІЛ –інфікованих та  хворих на СНІД 18 перебувають на обліку з приводу тубінфекції. Здебільшого це засуджені ВЦ-104.

Про стан проведення заходів з профілактики та лікування туберкульозу ВІЛ/СНІДу в виправному центрі № 104 додав завідуючий сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА О.М. Воропай.

Характеристику захворювання на туберкульоз та проведення профілактичних заходів в районі за 10 місяців давлікарфтизіатр М.І. Срібний.

Що до проведення профілактичної роботи з учнівською молоддю по ВІЛ/СНІДу, інформаційно-роз’яснювальної роботи у навчальних закладах району стосовно запобігання розповсюдження та попередження захворюванню на туберкульоз та ВІЛ/СНІД доповідала методист відділу освіти райдержадміністрації Л.В. Левченко.

Про спільні оперативно-профілактичні заходи щодо виявлення фактів вживання чи збуту наркотичних засобів або психоактивних речовин серед молоді та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконним обігом наркотиків за період 10 місяців 2012 року з‘ясовував виконуючий обов’язки заступника начальника РВУМВС В.А. Шкуренко.

Ефективна профілактична робота щодо попередження і виявлення небезпечних соціальних явищ — це проведення рейдів, коли проходить виявлення незаконного продажу та вживання наркотичних засобів, психотропних речовин, наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів серед неповнолітніх. І про них розповіла начальник служби у справах дітей М.В. Сандул.

На завершення засідання  відбулося обговорення доповідей та внесені пропозиції. Підбито підсумки та прийнято відповідні рішення що до покращення профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів,психотропних речовин та прекурсорів, а також протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДУ.


Кількість переглядів: 57