Спільно шукали шляхи боротьби зі злочинністю

Керівники районної влади, прокуратури, міліції та суду провели спільну нараду. Основне питання, що розглядалося, – боротьба зі злочинністю у районі.

Участь у нараді взяли голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко, прокурор району Світлана Клюкіна, голова районного суду Михайло Безуматов, виконуючий обов’язки начальника районного відділу внутрішніх справ Сергій Козяр, начальник виправного центру №104 Ігор Мулявка та керівники підрозділів міліції.

З доповіддю „Про стан протидії злочинності  в районі та профілактики злочинів виступила прокурор району Світлана Клюкіна. Вона детально проаналізувала виявлення, розкриття та профілактику злочинів у минулому році. Серед позитивних моментів – у порівнянні з 2012 роком торік зменшилася кількість правопорушень серед неповнолітніх та зменшився найпоширеніший вид злочинів –  крадіжки.

Та не дивлячись на це,  у правоохоронців ще існує чимало проблем. Про це й вели розмову учасники наради та спільно шукали шляхи подолання злочинності. Один з них – профілактична робота серед населення. Керівники влади району відзначили, що це важливе питання не обходить і їх, тому вони всіляко сприятимуть його вирішенню.

Кількість переглядів: 123