Співпраця має свій результат

                                            
  З цією метою у центрі зайнятості безробітні можуть отримати консультації спеціалістів щодо сприяння організації підприємницької діяльності, пройти профдіагностичне обстеження, де можна виявити свої здібності до підприємництва, ознайомитись з інформаційними матеріалами для започаткування власної справи.

  Для здобуття відповідних знань для ведення підприємницької діяльності, особи, які виявили бажання відкрити власну справу, залучаються до різних інформаційних та тематичних семінарів, на яких отримують інформацію з питань самозайнятості, вибору перспективного виду діяльності, системи оподаткування.

  До проведення таких семінарів запрошуються представники територіальних органів державної влади, державної податкової служби, банківських установ, управління праці.

  Активним помічником центру зайнятості у проведенні семінарів та наданні індивідуальних консультацій з питань провадження підприємницької діяльності є головний спеціаліст Знам’янської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Озерна Галина Анатолівна.

  Завдяки цій співпраці з початку року вже 18 осіб отримали  одноразову виплату допомоги для організації підприємницької  діяльності.

  Заохочуючи до започаткування власної справи, ми не тільки сприяємо зайнятості безробітних та створенню нових робочих місць, а й допомагаємо  реалізувати людям свої давні мрії.

Кількість переглядів: 44