Спортивне свято на стадіоні

З нагоди Дня фізичної культури  і спорту на центральному стадіоні імені Миколи Шишки відбулися  святкові спортивні заходи, в яких взяли участь як спортсмени ветерани, так і молодь, а також всі шанувальники здорового способу життя. Перед початком спортивних змагань всіх  учасників спортивного свята привітав голова районної ради  Василь Скляренко. Він побажав  учасникам спортивних змагань  вдалих стартів та перемог.  Під урочисті звуки  державного Гімну України  було піднято  державний Прапор України.

У святковій колоні  окремою групою виділялись  ветерани спорту Олександрівщини, які   множили протягом багатьох років   спортивну славу  району.  Не відстає від старших колег і юне покоління. Завзято змагалися  юні шахісти під пильним оком свого  наставника  Анатолія Махна .

З нагоди спортивного свята на стадіоні пройшли також змагання з великого тенісу, пляжного волейболу,  міні- футболу та  інших видів спорту.  Свій  поєдинок з футболу провели спортсмени-ветерани.

На завершення спортивного свята  на стадіоні відбувся великий футбол.  У товаристському матчі зустрічалися команди „Тясмин”( Олександрівка ) та „Вентура плюс „з Новомиргорода. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей.

Кількість переглядів: 76