Стадіон одягає обновки

В Олександрівці на центральному стадіоні імені Миколи Шишки днями розпочато капітальну реконструкцію. Будівельні роботи йдуть повним ходом. Будівельники  вже демонтували глядацькі трибуни і замість старих дерев’яних лавок встановлюють новітні зручні пластикові стільці. Планується також повністю оновити футбольні поля, дитячий майданчик зі спортивним знаряддям, замінити огорожу та інше. Після ремонту, який буде завершено  у вересні до Дня фізичної культури і спорту, стадіон набуде сучасних стандартів і стане місцем масових спортивних і культурних заходів у районі. Кошти на реконструкцію стадіону виділено з  районного бюджету та залучені до реконструкції стадіону підприємства та організації. Допомогу надають зокрема ДП „Олександрівський лісгосп”, Олександрівске УЕГГ, філія „Олександрівський райавтодор”  – керівники О.П. Синявський, О.В. Матвієнко, В.І. Стьожка та інші.

Водночас продовжується облаштування великого  спортивного залу (приміщення колишнього кінотеатру „Дружба”), роботи тут повністю будуть завершені до кінця 2011 року.

– З введенням в експлуатацію цих двох великих спортивних об’єктів у райцентрі та в значній мірі і в районі вирішиться питання залучення більшої кількості населення, особливо дітей і молоді, до занять фізкультурою і спортом, відкриття нових спортивних секцій для проведення масових змагань, врешті покращення здоров’я людей завдяки заняттям спортом, – каже голова районної державної адміністрації Валерій Володимирович Авксентьєв. Тому він сам особисто контролює роботи на об’єктах, проводить там регулярно робочі планірки.

– На здоров’ї людей економити не можна. А спорт – це здоров’я, – переконаний голова райдержадміністрації. – Тому ми віднайшли у районі кошти, аби зробити сучасним і стадіон, і великий спортивний зал. 

Кількість переглядів: 62