Стартували «Вересневі самоцвіти»

   Концертною програмою «Хай живе сцена!» у Підлісненському сільському будинку культури розпочало свою ходу по клубних закладах району традиційне щорічне обласне свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

   Відкрив його заступник голови Олександрівської районної ради Олександр Невмержицький.  У своєму виступі Олександр Степанович відзначив, що відкриття театрального свята саме у Підлісному – значуще тим, що саме на цій благодатній землі народилась ціла плеяда українських митців: народний артист СРСР Гнат Юра, Герой України, народний артист Анатолій Авдієвський. І нині нащадки великих земляків продовжують зберігати та примножувати мистецькі традиції. Цьому сприяє і ставлення місцевої влади до вирішення питань щодо функціонування культосвітніх закладів у сільській місцевості. 

   Також Олександр Невмержицький відзначив роботу театральних колективів району: практично щороку народний аматорський театр районного будинку культури посідає призові місця за підсумками проведення в області «Театральної весни Кіросвоградщини», а учасники театру отримували Дипломи та цінні подарунки за краще виконання ролей. Цьогоріч народна аматорська концертно-театралізована бригада «Голос часу» посіла друге місце у «Театральній весні Кіровоградщини», адже цього року на фестивалі представлялись лише театри малих форм.

   До концертної програми було включено фрагменти вистав, естрадні мініатюри, художнє читання та гумористичні твори у виконанні учасників народних аматорських театру та концертно-театралізованої бригади«Голос часу» районного будинку культури.

   Доповнювали програму інструментальний ансамбль  «Явір», солісти та малі вокальні форми.

Кількість переглядів: 182