Сторіччя відзначив один з найстаріших храмів Олександрівщини

У Кримках урочисто відзначили сторіччя з дня закінчення будівництва та освячення однієї з найстаріших церков – Свято-Параскевинської. Храмове свято очолив архієрей єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп. У співслужінні взяли участь священнослужителі Олександрівського благочиння та інших благочинів Олександрійської та Кіровоградської єпархій, почесні настоятелі храму, які нині несуть свій послух на теренах Кіровоградщини.

На святі були присутні депутати та Голиківський сільський голова Володимир Смалиус, сільські голови сусідніх Ставидлянської та Несватківської сільських рад Володимир Капкан та Сергій Тукало, жителі Кримок та навколишніх сіл, гості з Олександрівки і Знам’янки. Окрасою архієрейського богослужіння був професійний хор з Олександрії, який тихим молитвенним співом порадував всіх присутніх.

Після богослужіння був здійснений хресний хід навколо храму.

Того святкового дня настоятель храму ієрей Георгій відвідав прихожан Марію Прохорівну Кондратенко та Мар’яну Василівну Марченко, які хворі і через поважний вік не можуть відвідувати церкву, але в думках завжди з нею, до того ж, не зважаючи на скрутне фінансове становище, постійно підтримують церкву.

Завдяки жителям Кримок, навколишніх сіл, місцевим фермерам, постійним прихожанам храму був організований святковий обід для 160 гостей та односельців.

Настоятель ієрей Георгій сердечно вдячний та молиться за всіх, хто підтримує храм. Він запевнив, що імена тих, хто долучився до торжества, завжди звучатимуть у стінах сторічного красеня-храму у Кримках.

Кількість переглядів: 59