Святкова казка і подарунки на день Святого Миколая у дитячому санаторії

День Святого Миколая, який відзначається 19 грудня і є першим у переліку новорічних і різдвяних  свят,  особливий  для  дітей . Бо  традиційно   Святий Миколай приходить до дітей з подарунками.  І дорослим про це завжди  варто пам’ятати і не забувати в цей  день жодної дитини.  На цьому  наголошує Президент України  і  акцентує увагу керівників  територій  на необхідності  особливої уваги до дітей,  які стаціонарно лікуються.

Кожна дитина повинна  бути  охоплена турботою і увагою. Саме з цих позицій завітали  на свято Миколая до дітей Староосотського  дитячого протитуберкульозного  санаторію голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв разом з заступниками голови районної ради Олександром  Невмержицьким та  районної державної адміністрації  Людмилою Литвин. Приїхали з солодкими подарунками.

Гості привітали вихованців санаторію з гарним святом , побажали бути  слухняними, гарно  навчатися, щоб святий  Миколай  завжди приносив лише  подарунки. А  турботою дорослих  діти будуть оточені постійно, наголосив голова  райдержадміністрації  Валерій Авксентьєв.

Надіслав  вихованцям санаторію солодкі подарунки  і народний депутат України Олександр Єдін. Також за його підтримки  для  дітей  на  День Святого Миколая  працівники районного Будинку культури підготували і показали  чудову   передноворічну казку.

Кількість переглядів: 97