Свято закінчення навчального року

У цьому році  нетрадиційно останній шкільний дзвінок для  випускників пролунав 11травня. А 25 травня у всіх школах  відбулися святкові  заходи з нагоди закінчення 2011- 2012 року. У Бовтиській школі І-ІІ ступенів  шкільне свято  25 травня було традиційним –останній шкільний дзвінок. А пролунав він для  девятикласників – випускників  школи. Вони звичайно ще продовжать навчання в інших навчальних закладах, та у свою рідну школу вже повертатимуться тільки гостями.

Розділити разом з учнями, вчителями, батьками  радість весняного шкільного свята  у Бовтиську школу завітав голова районної ради Василь Скляренко та сільський голова Володимир Воєводін.   В центрі уваги на святі звичайно ж були  випускники-дев’ятикласники. Їх  у Бовтишці п’ятеро. Саме їм були адресовані найщиріші  побажання  і напутні слова в щасливу дорогу від голови районної ради  Василя Скляренка, сільського голови Володимира Воєводіна, заступника директора школи Миколи Шульги, вчителів, батьків.

Багато учнів школи брали участь протягом року в різних обласних та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах . Дипломи та грамоти переможцям на святі останнього дзвоника вручив голова районної ради Василь Скляренко. На завершення свята традиційно пролунав останній  шкільний дзвінок.

На святі завершення 2011-2012 навчального року  у всіх школах району побували представники влади, депутати.  В Олександрівській  школі №3 вчителів і учнів вітала заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин, а у Несватківській школі – заступник голови районної ради Олександр Невмержицький.


Кількість переглядів: 168