Тих днів воєнних слава не померкне

   69 років тому, 28 жовтня 1944 року, звільненням міста Ужгорода завершилася наступальна операція радянських військ по звільненню України від фашистських загарбників. Цій вікопомній даті були присвячені урочистості, які відбулися в Олександрівці біля пам’ятника загиблим воїнам-землякам.

    У заході взяли участь голова районної ради Василь Скляренко, заступник голови районної ради Олександр Невмержицький, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота та заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин, Олександрівський селищний голова Василь Захаров, голова районної організації ветеранів України Василь Король, ветерани Великої Вітчизняної війни, громадськість.

    Про знакову подію в історії України, про величний подвиг та ціну перемоги над ворогом говорили на урочистостях голова районної ради Василь Скляренко, голова районноїоргназації ветеранів України Василь Король. Вони вклонилися ветеранам за подвиг, за те, що врятували світ від фашизму. Учасники урочистостей вшанували пам’ять загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнам-землякам.

   Літературно-музичну композицію до Дня визволення України підготували працівники районного Будинку культури та хор ветеранів.

Кількість переглядів: 36