У гості до ветерана

    Ніщо так не зміцнює довіру до влади, як безпосереднє спілкування з людьми. Особливо такий діалог потрібен нашим ветеранам, які прожили нелегке життя і на схилі літ мають бути оточені турботою і увагою. Для них важливе все: не лише допомога, а й добре, щире слово, моральна підтримка. Саме такий стиль роботи з ветеранами сповідує влада у районі, саме цього від нас вимагає Президент України – зазначив голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.

    31 жовтня у рамках обласної програми „Зірка пам’яті” голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв побував вдома в учасників Великої Вітчизняної війни, які проживають у селі Соснівці. Керівник району разом з заступником Людмилою Литвин та Соснівським сільським головою Ларисою Лебідь відвідали Григорія Тихоновича Зеленського, Дмитра Олексійовича Рябка та Івана Микитовича Степаненка. Останній зараз перебуває на лікуванні в районній лікарні, тому спілкувалися  керівники з його дружиною. Валерій Авксентьєв цікавився, чи повністю забезпечені сімї ветеранів паливом на зиму, чи надається їм належна допомога соціальними службами, медичними працівниками. 

    За підсумками відвідування Івана Микитовича Степаненка буде влаштовано на лікування в обласний госпіталь для ветеранів війни, а Григорію Тихоновичу Зеленському надано допомогу у придбанні ліків за пільговим рецептом для лікування гіпертонічної хвороби.

   Голова районної державної адміністрації також вручив ветеранам  продовольчі набори.

Кількість переглядів: 61