У похід за «Червоною рутою»

27-28 вересня  у м. Києві відбувся ХІІІ  Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної   музики  «Червона рута».  Сюди з’їхалися фіналісти  з усіх областей України.

Народний фольклорний колектив «Джерельце» Олександрівського РЦДЮТ під керівництвом Любов Халецької  та акомпаніатора  Геннадія Бугаєнка змагалися в номінації    «Автентичний український фольклор» з програмою «Дитячі ігри та забавлянки».

Загалом протягом двох  фестивальних днів глядачі змогли  побачити кращі фольклорні колективи  з усіх етнографічних земель України.

Наш колектив   не тільки заявив  про себе у фіналі фестивалю,  а й здобув  почесне звання лауреатів ІІ премії  у жанрі «Автентичний український фольклор» за напрямком «Обрядові дійства».

Гала-концерт переможців Всеукраїнського фестивалю «Червона рута – 2011-2013» відбувся на головній сцені фестивалю  в національному комплексі   Експоцентрі України.

Вихованці Олександрівського районного центру  дитячої та юнацької творчості  гідно представили традиції та обряди рідного краю. Народні ігри, дитячі забави, автентичні танці  зачарували присутніх столичних  глядачів та гостей фестивалю.

Кількість переглядів: 50