У райдержадміністрації

   1 жовтня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Костянтина Данова відбулося чергове засідання Дорадчого органу на якому розглянуті питання стосовно сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

    В процесі роботи фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виявлені сім’ї, які потребують сторонньої допомоги, тому колегіально прийнято рішення про взяття їх під соціальний супровід районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Сім’я, які перебували тривалий час під соціальним супроводом і в результаті вже подолали ті обставини, які викликали складність в їх житті, набули певних вмінь, навичок самостійно вирішувати свої проблемні питання за рішенням Дорадчого органу було припинено ведення соціального супроводу.

   Також на засіданні заслухано три родини, що проживають на територіях Олександрівської селищної ради, Бовтиської та Голиківської сільських рад, які виконують неналежним чином свої батьківські обов’язки. Дорадчим органом відносно цих сімей колегіально прийняті відповідні рішення.
Кількість переглядів: 46