У райдержадміністрації

25 червня  перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота провела  оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади.

На початку наради Ольга Борота наголосила на активізації роботи по виконанню в районі завдань,  доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем.

З інформацією про хід виконання Програми зайнятості населення Олександрівськогорайону на період до 2017 року виступив начальник управління соціального захисту населення Костянтин Данов. За його словами, у січні-травні 2013 року на обліку в районному центрі зайнятості перебували 1407 безробітних громадян, з них 333 особи молодь віком до 35 років.

Із загальної чисельності безробітних громадян в січні-травні 2013 року за допомогою районного центру зайнятості працевлаштовано 522 особи.

З метою сприяння самозайнятості населення та зниження напруги на ринку праці шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю за рахунок фонду по безробіттю у січні-травні 2013 року працевлаштовано 13 осіб.

Для забезпечення конкурентоспроможності незайнятих громадян та для забезпечення роботодавців кваліфікованими спеціалістами важливе місце відводиться системі підготовки і перепідготовки незайнятого населення. Протягом січня-травня 2013 року професійне навчання пройшли 157 безробітних осіб.

Профорієнтаційні послуги в січні-травні 2013 року отримали 1290 безробітних осіб району.

В районі також проводиться профорієнтаційна робота з молоддю. За січень-квітень 2013 року надано 1462 такі послуги.

Протягом січня-травня 2013 року 114 роботодавців зареєстрували в службі зайнятості 546 вакансій. Особлива увага в районі приділяється укомплектуванню безробітними новостоворених робочих місць. За даними моніторингу у січні-травні 2013 року в Олександрівському районі створено нових робочих місць – 247. Юридичними особами на новостворені робочі місця прийнято 131 особу, фізичними особами – 80 осіб, зареєстрували свою підприємницьку діяльність, як платники єдиного соціального внеску, – 36 осіб.

З доповненням по цьому питанню виступив заступник директора районного центру зайнятості Олександр Волошин.

У ході наради також розглянуто питання про підсумки роботи із зверненнями громадян у  січні-червні 2013 року та про стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 47