У райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка та голови районної ради Миколи Марфули провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Про виконання плану надходжень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у вересні 2014 року на нараді доповів заступник начальника – начальник Олександрівського відділення Зням’янської ОДПІ головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Андрій Лапа.

У ході наради начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун ознайомила присутніх із станом виплати заробітної плати в районі за січень-серпень 2014 року. За 6 місяців 2014 рік по району середня заробітна плата склала 2783 грн. проти відповідного періоду 2013 року (2535 грн.) її розмір збільшився на 8,6%.

Доповідаючи по питанню про розміщення на території району та забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО Людмила Ковтун зазначила, що станом на 29 вересня 2014 року в інформаційній базі по управлінню соціального захисту населення перебуває 24 сім’ї в кількості 63 особи, в тому числі 33 дитини. До управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі звернулося 66 осіб переселенців із східних областей України.

Крім того на нараді були розглянуті наступні питання:

– про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації протягом січня-серпня 2014 року та робота з громадянами, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО;

– про підсумки роботи із зверненнями громадян відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом січня-серпня 2014 року;

– про стан надзвичайних ситуацій на території району.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 40