У райдержадміністрації

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На початку наради Василь Кириченко передав дипломи якими був нагороджений наш район за активну участь у Всеукраїнській Агропромисловій виставці – ЕКСПО-2014 та Покровській ярмарці, а саме дипломи за краще творче представлення району, за участь в Покровському ярмарку та диплом за ІІІ місце в номінації народний митець була нагороджена Світлана Лушпай.

Про підсумки виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів у вересні 2014 року на нараді інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията.

начальник управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Надія Поцелуйко доповіла про хід виконання плану надходжень до управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі у вересні 2014 року.

Про хід заготівлі продуктів харчування для стаціонару Олександрівської ЦРЛ поінформували виконуючий обов’язки головного лікаря Олександрівської ЦРЛ Микола Татарченко.

Також на нараді заслухано питання про роботу з переселенцями, які прибули з АР Крим та східних областей України. По цьому питанню виступили головний інспектор Олександрівського РВ УДСНС України у Кіровоградській області Олексій Ковтун, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун, начальник управління Пенсійного фонду в Олександрівському районі Надія Пецелуйко, начальник Олександрівського районного центру зайнятості Олександр Волошин, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Емірові.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 54